E activites

 

RRB 2020 lateral

classement lateral

 
 
album photos
 
 
 
 
 
 
 
 
prensa
 
 
 
 
 
RRB 2020 lateral Raid Trophy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Album Photos

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

classement lateral

 

RRB 2019 matele2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
classement lateral
album photos
 
 
prensa
 
matele
verlavenir cartel
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

classement lateral

 

album photos

 

prensa

 

matele

 

lameuse

 

lavenir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 album fotos confirmas

classement lateral

prensa

lavenir

02bickkers

 

 

 

 

 

 

A Noms des participants Dossard Chrono
1 Denis Sylvain - Goubau Johan 44 2:18:27
2 Badoux Florian - Monville Louis 19 2:21:47
3 Mine Simon - Bastien Nicolas 22 2:22:42
4 Bourguignon Antoine - Piron Julien  50  2:23:53
5 Béart Olivier - Matthys Alexis  60   2:25:49
6 Lichterte Éric - Hance Thibaut  14  2:26:04
7 Legros Simon - Watte Jean Francois  2:31:09
8 Fender Régis - Clément Raphaël  2:31:16
9 Sirimarco Jimmy - Trottoir Michael  51  2:35:35
10 Wiart Yves - Frère Gaël  32  2:36:34
11  Terwagne Mathieu - Saggiorato Samuel  2:37:36
12 Basso Martin - Laforge Mickael 62  2:40:26
13  Thibaut Vincent - Badot Pierre  42   2:45:22
14  Gysels Jietsen - Maes David  55   2:49:39
15  Mélot Lionel - Moreels Guillaume  21  2:46:00
16  Beaujean Gautier - Flahaux Tanguy  40   2:46:13
17  Dormal Stépane - Pierson Gaëtan  37   2:48:07
18  Hogge Louis Ph. - van Landschoot Jonas  54   2:52:23
19  Groyenne Édouard - Mine Nicolas  31  2:52:49
20  Sharp Claire - Heine Denis  24  2:53:02
21 Kempinaire Bernard - Conard Robert  39   2:54:26
22  Magérat Nadège - Speleers Olivier  48   2:54:41
23  De Baets David - Saffer Éric  15   2:57:15
24  Monnoyer Damien - Finne Clement  10   2:59:48
25  Charlier Arnaud - X  56   3:00:17
26  Tuaux Mathias - Temmerman Maxime  28   3:00:51
27  Bastin Valéry - Crevecoeur Sébastien  16   3:01:08
28  Marroy Olivier - Delcourt Thomas  46   3:03:19
29  Detinne Denis - Dion Cyprien  61   3:03:45
30  Rosu Adeline - Bailleux Marie  59   3:03:49
31  Warichet Grégory - Dugardin Jérôme  26   3:04:01
32  Wanet David - Bourguet Joy  45   3:05:47
33  Péret François - Evrard Anthony  43   3:06:48
34  Van de Velde Steven - Servaege Vincent  27   3:11:08
35  Covens Maxime - Covens David  38   3:13:03
36  Renard Raphaël - Nijssen Frédéric    8   3:18:18
37  Christiaens Mathilde - Villance Audrey   6  3:18:25
38  Lenaerts Mathieu - Martin Anthony   3  3:18:35
39  Beguin Olivier - Dekeersmaecker Vincent  12   3:22:54
40 Scius Philippe - Boque Bill  58   3:24:22
41  Lejeune Benoît - Cantraine Nicolas   4  3:25:35
42  Bodart Nicolas - Pierre Julien  52   3:28:46
43  Sevrin Fabrice - Calomme Damien  49   3:30:33
44  Maquinay André - Blérot Samuel  36   3:31:19
45  Félix Julien - Deguillaume Frédéric  13   3:32:42
46  Rigole Philippe - Decock Inge  25   3:39:37
47  N'Gyuen Benoît - Lardinois Martin   9  3:41:02
48  Ehmann Wilma - Rijs Caroline  23   3:41:37
49  Grondal Éric - Grondal Sophie  18   3:45:13
50  Sélenne Laurence - Monville Bernard  57   3:46:25
51  Keyen Raphaël  - Tordoir Christophe  35   3:46:33
52  Giaux Nadège - Mahiat Bernadette  20   3:46:50
53  Baeken Damien - Adam Steve  29   3:53:35
54  Sinte Julien - Salpetier Régis  17   4:15:59
55  Donnay Raphaël - Crupi Luc  30   4:21:53
56  Grelak Johan - Helleman Jérôme  53   4:23:41